108MP kameralı Huawei Nova 9 SE ortaya çıktı

Çabucak çabucak tüm markalar 108MP ana kameralı aygıtlarla piyasaya giriş yaptı. Artık Huawei’de birinci 108MP kameralı modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Huawei Nova 9 ailesine eklenecek olan Huawei Nova 9 SE bugün kimi özellikleri ile karşımıza çıktı. İşte Huawei Nova 9 SE hakkında tüm bilinenler.

Huawei NFC ile temassız ödemeler için Curve ile iştirak kurdu

1 ay evvel eklendi

108MP ana kameralı Huawei Nova 9 SE!

Huawei‘nin muhtemelen önümüzdeki günlerde tanıtacağı yeni modeli Huawei Nova 9 SE bugün WinFuture tarafından sızdırıldı. Sızıntılara nazaran 250-280 Euro bandında bir fiyata sahip olacak olan Huawei Nova 9 SE, başta da dediğimiz üzere 108MP ana kamera ile birlikte gelecek. Bu kameranın yanında 8MP’lik bir geniş açılı kameraya da yer verecek olan Nova 9 SE, ek olarak iki adet 2MP’lik kameraya da sahip olacak.

Ön tarafında 16MP’lik bir selfie kamerasını barındıracak olan aygıt, bu kamerayı 6,78 inç büyüklüğündeki LCD ekranının üzerine konumlandıracak. Performansını muhtemelen Snapdragon 665 yonga setinden alacak olan Huawei Nova 9 SE, bu işlemciyi 8GB RAM belleği ile destekleyecek. 128GB depolama sunacak olan aygıt, EMUI 12 işletim sistemine sahip olacak. Tabi Google Play hizmetlerine erişimi olmayacak. Son olarak 4000mAh‘lik bir batarya ile gelecek olan Huawei Nova 9 SE 4G takviyeli olacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • 108MP kameralı Huawei Nova 9 SE ortaya çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.