120Hz ekranlı Oppo Reno8 özellikleri ile karşımıza çıktı

Birkaç ay evvel görselleri ile karşımıza çıkan Oppo Reno8, bugün bizleri özellikleri ile karşılıyor. Aslında Reno6 Pro’ya benzeri özellikler gösteren Reno8, tabiki kendini hayli geliştirmiş. İşte Oppo Reno8‘in ortaya çıkan özellikleri.

Oppo K10 Pro özellikleri ve canlı görselleriyle karşımıza çıktı

8 sa. evvel eklendi

Oppo Reno8 50MP Sony IMX766 ile geliyor

Bugün tasarımı ve kimi özellikleri ile karşımıza çıkan Oppo Reno8 nitekim ilgi alımlı duruyor. Birinci olarak dizayna baktığımızda ön tarafta pek ince çerçevelere sahip bir ekranın bulunduğunu görüyoruz. Art tarafta ise sade lakin Galaxy S21’i andıran bir kapak tasarımı görüyoruz. Kamera kümesi güya dört adet kameraya sahipmiş üzere gözükse de, üç adet kamera ve bir adet flaş kamera kümesinin içerisinde yer alıyor.

Hazır kameradan başlamışken art tarafta ana kamera olarak 50MP’lik Sony IMX766 sensörün bulunduğunu belirtelim. Bu kameranın çabucak yanında muhtemelen bir adet ultra geniş açılı kamera ve bir adet makro kamera yer alıyor. Lakin bu kameraların özellikleri şimdilik bilinmiyor. Ön tarafında muhtemelen 6,55 inç büyüklüğünde bir ekran taşıyacak olan Oppo Reno8, bu ekranda 120Hz yenileme suratı ve 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde imgeler sunacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • 120Hz ekranlı Oppo Reno8 özellikleri ile karşımıza çıktı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.