1Ci Developer Day: Gelecek low-code yazılım geliştirmede!

Gelecek low-code yazılım geliştirmede! Kolay yahut karmaşık, bir iş yazılımı geliştirmenin en süratli ve kolay yolu low-code platformlardan geçiyor. Etkinliğimize katılın ve başarılı bir halde dünya çapında 1,5 milyondan fazla şirkete otomasyon tahlilleri sunan 1C:Enterprise yazılım geliştirme platformunun inanılmaz yeteneklerini keşfedin. Tecrübelerini paylaşmak ve en yeterli uygulamaları öğrenmek isteyen ERP sistemleri yazılım geliştiricilerini ve uzmanlarını bir ortaya getirmeyi amaçladığımız bu aktifliğe, yeni meslek fırsatları keşfetmeye hazır üniversite öğrencileri ve yazılım geliştirmeye yeni başlayan tüm teknoloji tutkunları davetlidir.

Neden Katılmalıyım

Öğrenciler ve Yeni Başlayanlar

1C Topluluğuna katılın ve yenilikçi bir low-code platformu olan 1C:Enterprise’da yazılım geliştirme yeteneklerinizi uzmanlık düzeyine çıkarma fırsatını yakalayın! Üstelik hiç bir fiyat ödemeden. Ayrıyeten, 1C Developer olarak birinci işinizi yalnızca birkaç ay içinde alabilirsiniz. Kursu tamamlayan en başarılı öğrenciler ortasına girerek, 1Ci’de staj yapma ve birinci iş tecrübenize çabucak başlama talihini kaçırmayın.

Business App Developer

Business app tahlillerini çok daha süratli ve daha az kod yazarak nasıl oluşturacağınızı, tek bir kodla ekstra vakit ve emek harcamadan bir uygulamayı dilediğiniz platformlarda yahut taşınabilir aygıtlarda nasıl çalıştıracağınızı öğrenin. Kodlamanın tüm yorucu ve sıkıcı istikametlerini unutmaya ve sadece kıymetli vazifelere odaklanmaya hazır olun!

1C Developer

Tecrübelerinizi başka yazılım geliştiricilerle paylaşın. 1Ci takımından memleketler arası uzmanlarla konuşun – yazılımla ilgili tüm kuvvetli vazifelere yönelik en yeterli uygulamalar ve tahliller hakkında bilgi edinin. 1C:Enterprise low-code platformunda yeni sistemlerin ve mevcut sistemler için uzantıların nasıl oluşturulacağını öğrenin.

Kayıt ol!

Aktiflik Yeri

Kolektif House, KoLounge Levent

Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No: 5 (Harman

Sok. Girişi) Şişli / İstanbul

Date: 26 Mayıs 2022

 

  • Anasayfa
  • Internet
  • Öteki Haberleri
  • 1Ci Developer Day: Gelecek low-code yazılım geliştirmede!

About admin

Check Also

Elon Musk, Twitter teklifinde fiyat kırabilir

En hareketli toplumsal ağ olarak kabul edilen Twitter’ı pay başı 54.20$ olarak satın almaya hazırlanan Elon Musk pürüz çıkarmaya başladı. Ne ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.