30 yıllık iştirak sona eriyor: İşte FIFA serisinin yeni ismi

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Electronic Arts‘ın yaptığı tanınan futbol oyunu serisi FIFA’nın ismi değişiyor. Yeni ismi de geçtiğimiz saatlerde açıklandı.

EA Sports FC

FIFA 93‘ten bu yana tanıdığımız FIFA serisinin ismi 2023 yılından itibaren değişecek ve EA Sports FC olacak. Daha evvel çıkan söylentilerde muahedenin yenilenmesi için istenen fiyatın fazla olması ve artık EA’nin kendi markasıyla devam etmek istemesi sebep olarak gösterilmişti. 2023 yılında çıkacak EA Sports FC için daha ayrıntılı bilgiler 2023 yaz aylarında gelecek.

PS5 ve PS4’ün yeni satış ölçüsü açıklandı

6 sa. evvel eklendi

Bu yıl yeni bir FIFA oyunu daha göreceğiz. Şirketlerin mutabakatı bu yıl sonlanıyor. Lakin bu yılki oyun için beklentiye girmek ne kadar hakikat tartışmaya açık bir husus. Şirket her ne kadar bu değişimin bu yılki oyunu etkilemeyeceğini söylese de daha temkinli yaklaşmakta yarar var. Bu yılki oyun yeniden sonbahar aylarında çıkış yapacak ve birkaç ay içerisinde duyuruyu göreceğiz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • FIFA serisinin yeni ismi muhakkak oldu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.