3D gözlük ve kamera bir ortada


Son periyotta metaverse kavramı daha çok ön plana çıkmış olsa da 3D içerikler hala kullanılmaya devam ediyor. 3D içerikleri kaydettikten sonra en büyük dezavantaj ek olarak uygun bir kask bulmak. QooCam EGO bunları bir ortaya getiriyor.

QooCam EGO özellikleri ve fiyatı

QooCam EGO projesi farklı bir konsept olarak dikkat çekiyor. Projede 3D kamera sistemi ile görüntüleme sistemi bir ortada yer alıyor. Bölümde bir birinci olan QooCam EGO bu sayede ekstra bir aksesuara gereksinim bırakmıyor. Gözlük ve kamera modülleri mıknatıs ile birbirine yapışıyor.

TP-Link Archer C6 V3.2 fiyatı ile dikkat çekiyor

6 gün evvel eklendi

Aygıt her göz için 4Kx3K fotoğraf çekebilirken görüntü tarafında da Full HD 60fps manzara kaydedebiliyor. Bununla yetinmeyen aygıt ana kesimde 2.54 inçlik 1600×1440 piksel çözünürlüğünde bir ekrana da yer vermiş. Ekran 3D imgeleri 37PPD ile bölümün epeyce üzerindeki kalitede sunuyor.

6 eksenli dengeleyici, iki kanal stereo mikrofon, 1 saatlik kullanım mühleti, WiFi 5, microSD kart yuvası başka özellikleri ortasında. QooCam EGO 3D kamera 289$ ve üzeri bağışlarda elde edilebiliyor. Şimdiden 10 katı kadar bağış toplanmış durumda.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Görüntü Kameralar Haberleri
  • QooCam EGO 3D kamera ilgi görüyor

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.