5K Apple Studio Display karşınızda

Apple’ın yeni Mac Studio küçük PC modelini tanıtmasının akabinde eşlik edecek yeni yüksek çözünürlüklü monitör modeli de duyuruldu. 5K Apple Studio Display pek çok değerli özellik ile geliyor.

5K Apple Studio Display özellikleri ve fiyatı

5K Apple Studio Display monitör modeli 27 inçlik ekranında 5K çözünürlük sunuyor. Parlamayı azaltmak için nano desen teknolojili bir panel seçeneği de mevcut. Alüminyum kasaya sahip olan aygıt ince ekran kenarları barındırıyor. Entegre stand ise 30 dereceye kadar eğilebiliyor.

Apple M1 Ultra tanıtıldı: İşte özellikleri

31 dk. evvel eklendi

Bölümde bir birinci olacak biçimde monitöre Apple A13 yongası entegre edilmiş. Bu yonga ses sistemini denetim etme, web kamerayı yönetme üzere işlevleri monitör içerisinde yerine getiriyor ve verimlilik sağlıyor.

Center Stage takviyeli 12MP çözünürlüğünde web kamerası ise sahnede kullanıcıyı ortaya alacak formda optimizasyon sağlıyor. Üçlü mikrofon dizilimi ve Dolby Atmos takviyeli 6 hoparlör dizilimi varlıklı bir görüşme deneyimi sunuyor.

3 adet USB Tip-C portunun yanında Thunderbolt 4 portu da dizüstü modelleri ile data transferi ve 96W şarj imkanı gerçekleştirebiliyor. 5K Apple Studio Display modeli 1599$ fiyat etiketine sahip.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • 5K Apple Studio Display tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.