Acer’dan Android’li 4K projeksiyon aygıtı

Televizyonların akabinde projeksiyon aygıtları da yavaş yavaş akıllanmaya başladı. Acer tarafından tanıtılan Acer H6800BDa ismindeki 4K projeksiyon aygıtı Android işletim sistemi ile geliyor.  

Acer H6800BDa özellikleri ve fiyatı 

Acer H6800BDa akıllı projeksiyon aygıtı Android TV 9 işletim sistemi ile geliyor. Google Play tersine Aptiode uygulama mağazası ile donatılmış. Yani yerleşik olarak kurmak yerine harici kaynaklardan uygulama kurabiliyorsunuz.  

Acer Swift X fiyatı belirli oldu

4 gün evvel eklendi

 

DLP teknolojisi kullanan aygıtta 0.47 inçlik UHD DMD ekran yer alıyor. Aygıt 10 metreye kadar 300 inçlik manzara yansıtabiliyor. Standart modda 3800 lumens, eko modda 2880 lumens parlaklık bedeli elde ediliyor.  

RWGBGW renk tekerleği 1.07 milyon rengi tekrar edebilirken 10000:1 kontrast sunuyor. HDMI 2.0 ve USB Tip-A girişleri yanında 10W mono hoparlöre yer verilmiş. WiFi için ek bir aparat mevcut. Acer H6800BDa modeli 1100 Avro olarak satılacak.  

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Projeksiyonlar Haberleri
  • Acer’dan Android’li 4K projeksiyon aygıtı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.