Activision 2023’te Call of Duty çıkmayacak argümanlarını yalanladı

Activision’ın en tanınan oyun serilerinden biri olan Call of Duty‘den geçtiğimiz günlerde enteresan bir haber gelmişti. Bloomberg’de yayınlanan habere nazaran 2023 yılında yeni bir Call of Duty çıkmayacaktı lakin Activision’dan resmi açıklama geldi.

Activision Yalanladı

Geçtiğimiz saatlerde açıklama yapan Activision, 2023 yılında Call of Duty çıkmayacak haberlerini yayınladı. Yapılan açıklama tam olarak şöyle: “Bu yıl, gelecek yıl ve sonrası için heyecan verici, özel ve oynaması fiyatsız Call of Duty oyunlarına dair planlarımız var. Mevzuya dair basında yer alan ve aksini argüman eden haberler asılsızdır. Süreç içerisinde planlarımıza dair daha fazla detay paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Xbox Live Gold Mart 2022 fiyatsız oyunları belirli oldu

3 sa. evvel eklendi

Bu yılın sonunda yeni bir Çağdaş Warfare oyunu geleceği biliniyor. Lakin önümüzdeki yıl ana oyunun ne olacağı bilinmiyor ki yapılan açıklama da aslında ana oyunla ilgili bir ayrıntı vermiyor. Yani önümüzdeki yıl ana Call of Duty oyunu dışında bir Call of Duty oyunu görebileceğimizi gösteriyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Activision 2023’te Call of Duty çıkmayacak iddilarını yalanladı

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.