AirPods 3 siparişleri azalıyor

Apple’ın AirPods Pro 2 tam kablosuz kulaklık modeli için dedikodular yavaş yavaş başlarken AirPods cephesinde ise işler pek âlâ gitmiyor. AirPods 3 kablosuz kulaklık satışları beklentilerin altında. 

AirPods 3 üretimi düşürüldü

Apple’a yakınlığı ile bilinen Ming-chi Kuo tarafından verilen bilgilere nazaran AirPods 3, firmanın çeşitlilik konusunda kusur yaptığı bir eser oldu. Satışlar evvelki modelin de altında kalınca Apple üretimi Nisan-Eylül periyodu için yüzde 30 kısma kararı aldı. 

AirPods Pro 2 bu yıl geliyor: AirPods Pro satıştan kaldırılacak

18 sa. evvel eklendi

AirPods serisinin birinci iki modeli tüketici tarafında epey güzel karşılansa da AirPods 3 ile birlikte bir düşüş başladı. Bunun en büyük sebebi daha ucuz olan AirPods 2 modelinin satıştan kaldırılmaması oldu. Tüketici AirPods 2 ve AirPods Pro ortasına sıkışan modelde kararsızlığa düştü. Bu nedenle satışlar baltalandı. 

Apple’ın AirPods Pro 2 çıkışına kadar bir izleme süreci içerisine gireceği varsayım ediliyor. Bu noktadan sonra AirPods 2 için satışa son verilmesi atılımı şaşırtan olmayacaktır. Haliyle AirPods 4 planı da değişikliğe uğrayabilir. 
 

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • AirPods 3’e ilgi düştü

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.