Alan Wake 2’den yeni görseller geldi: Alan Wake’in dizisi duyuruldu

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Remedy Entertainment’ın yaptığı Alan Wake markasıyla ilgili geçtiğimiz saatlerde hoş haber geldi. 

Alan Wake Dizisi

Birinci hoş haber dizi tarafından geldi. uzun bir müddettir dizisi yahut sineması beklenen ve direktör Sam Lake’in de istediği dizi projesi sonunda gerçek oluyor. Alan Wake’in dizi hakları AMC tarafından satın alındı ve Remedy ile birlikte bir dizi üzerinde çalışmaya başladılar. AMC, Breaking Bad ve The Walking Dead üzere tanınan dizilerinden yapıldığı yer. Şimdi dizi için bir ayrıntı paylaşılmadı fakat bu yıl içerisinde birinci bilgileri göreceğiz üzere duruyor.

Valorant’ın en büyük turnuvası Türkiye’de gerçekleşecek

1 gün evvel eklendi

Ayrıyeten geçtiğimiz saatlerde geçtiğimiz yıl duyurulan Alan Wake 2’den de yeni konsept görseller geldi. Görselleri aşağıdaki galeri kısmında bulabilirsiniz. Makus haber olarak da Remedy kelam verdiği üzere bu yaz oyunla ilgili paylaşacakları ayrıntıları daha sonraki bir tarihe erteledi. Yani yakın vakitte Alan Wake 2’den yeni bilgiler görmeyeceğiz. 

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Alan Wake’in dizisi duyuruldu

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.