Amazfit GTS 2 Küçük yenilendi

Amazift markasının tanınan akıllı saatlerinden birisi durumundaki GTS 2 Küçük, bir yıl ortanın akabinde kimi farklılıklarla yine piyasaya sürülüyor. Dahili GPS en değerli farkı olarak görülüyor. 

Amazfit GTS 2 Küçük özellikleri ve fiyatı

Amazfit GTS 2 Küçük yeni versiyonda 1.55 inçlik AMOLED ekran yerini koruyor. 50 adedi profesyonel olmak üzere 80 saat yüzü bulunan model Her Vakit Açık ekranda ise 60 tasarım sunuyor. 

Amazfit GTR 3 Pro, GTR 3 ve GTS 3 Türkiye’de

5 ay evvel eklendi

Yeni versiyonda dahili GPS yenilik olarak göze çarpıyor. Kullanıcılar telefona bağımlı olmadan idman güzergahlarını takip edebiliyor. Barometre ise yeni versiyonda yok. Haliyle bağlı sporlar takip edilemiyor. 

BioTracker 2 PPG sensörü ile nabız ve kandaki oksijen pahalarını ölçebilen saatte ivme ölçer, jiroskop, pusula ve ortam ışığı sensörü yer alıyor. Tek şarj ile 14 güne kadar kullanılabilirken ağır kullanımda 7 gün, ekonomik modda 21 gün kullanılabiliyor. Amazfit GTS 2 Küçük yeni versiyonu 79$ ve biraz daha aşağı çekilmiş. 
 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Amazfit GTS 2 Küçük 2022 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.