Amazon’un Yüzüklerin Efendisi dizisinden birinci resmi görseller geldi

Bildiğiniz üzere Amazon, Amazon Prime Görüntü için yüksek bütçeli bir Yüzüklerin Efendisi dizisi geliştiriyor. Geçtiğimiz saatlerde de diziden birinci resmi görseller geldi.

Disney Plus’ın yeni abone sayısı açıklandı

40 dk. evvel eklendi

Görsellere baktığımızda sonunda direkt olarak dizinin içerisinden gelen görseller olduğunu görebiliyoruz. Ayrıyeten çekim sürecinden de görseller bulunuyor. Bu haliyle çok hoş durduğunu söyleyebiliriz. Dizi, 2 Eylül 2022’de Amazon Prime Görüntü üzerinden yayınlanacak. Bahsi geçen görselleri aşağıdaki galeri kısmında bulabilirsiniz.

Duyuruya nazaran dizinin yepyeni ismi The Lord of the Rings: The Rings of Power olacak. Ülkemizdeki ismi ise Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri olacak. Daha evvel de açıklandığı üzere dizi evrendeki İkinci Çağ döneminde geçecek. Yüzüklerin dövülmesi, Karanlık Lord Sauron’un yükselişi ve Númenor’un destansı kıssası gibi İkinci Çağ’daki birçok kıymetli mevzuyu işleyecek.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Sinema ve Dizi Haberleri
  • Yüzüklerin Efendisi Güç Yüzükleri’nden birinci resmi görseller geldi

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.