Android TV, yeni güncellemesi ile fotoğraf içinde fotoğraf özelliğini güçlendirecek

Geçtiğimiz günlerde I/O Geliştirici Konferansı’nda akıllı telefon, tablet ve Android işletim sistemi için heyecan verici duyurulan yapan Google Android TV’yi unutmadı. Android TV 13 hakkında yeni ayrıntılar paylaşıldı.

Çoklu vazife ve performans iyileştirmeleri ile geliyor

Android TV 13 hakkındaki en kıymetli geliştirme, fotoğraf içinde fotoğraf özelliği için yapılmış. Yeni güncelleme ile manzaralı görüşmeler, fotoğraf içinde fotoğraf ile yapılabilecek. Böylelikle, destekleyen televizyonlarda imajlı görüşme yaparken öbür uygulamalarınızı kullanmaya devam edebileceksiniz. Ayrıyeten Android TV’nin yeni sürümleri QWERTY olmayan klavye nizamlarını destekleyecek, böylelikle oyun geliştiricilerin işi kolaylaşacak. Ayrıyeten Google, gelişmiş ses yönlendirme ve HDMI karşılıkları ile yeni güncellemenin performans ve kalite artışlarına da sebep olacağını belirtti.

Android Auto güncellendi

45 dk. evvel eklendi

Android TV 13’ün ikinci betası Google ADT-3 Geliştirici Kiti ve bilgisayar emülatorü için yayınlandı. Android TV 13 güncellemesinin yıl sonuna gerçek çıkması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Konut Elektroniği
  • Televizyonlar Haberleri
  • Android TV 13 hakkında yeni bilgiler paylaşıldı

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.