Anker, 10000mAh kapasiteli yeni MagSafe powerbankini duyurdu

Akıllı telefon ve bilgisayarlar için aksesuar pazarında epey büyük bir isim olan Anker, iPhone 12 ve iPhone 13 serisi için yeni MagSafe Powerbank duyurdu. Powerbank, evvelki nesile nazaran hayli yüksek kapasite içeriyor.

7.5W kablosuz, 20W kablolu şarj sunuyor

Anker’in yeni MagSafe bataryası, evvelki kuşaklar ile misal boyutta fakat epeyce daha kalın bir yapıya sahip. Aygıt, evvelki jenerasyondaki 5000mAh’lik bataryayı geride bırakarak 10000mAh batarya ile geliyor. Bu kapasite, iPhone 12’yi 2 kez şarj edebiliyor. MagSafe tabanlı olduğu için sırf 7.5W şarj sunan aksesuar, çift taraflı USB-C girişi ile 20W güç ile aygıtları kablosuz olarak şarj edebiliyor.

Uygun fiyatlı Apple Watch SE 2 bu yıl piyasaya sürülebilir

4 sa. evvel eklendi

Aygıt, USB-C dışında USB-A girişine de sahip bu formda iki aygıt birden kablosuz şarj olabiliyor. Epey kalın olan aygıt, sağlam bir kickstand (ayaklık) ile geliyor ve aygıtını daha rahat kullanmanıza imkan veriyor. Aygıt, sırf siyah renk seçeneği ile satılmış durumda. Aygıtın fiyatı ise 79.99 dolar olarak belirlenmiş durumda.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • Anker’den iPhone 12 ve 13 için yeni MagSafe batarya paketi

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.