AOC ultra geniş monitörünü duyurdu

Ekran teknolojileri konusunda önder firmalardan AOC, ofislerde çoklu vazifeler için ultra geniş bir monitör modeli duyurdu. AOC CU34P2C monitör modeli geniş USB irtibat seçeneği ve süratli şarj takviyesi ile dikkat çekiyor. 

AOC CU34P2C özellikleri ve fiyatı

AOC CU34P2C monitör modeli 34 inçlik VA ekranında 3440 x 1440 piksel çözünürlük sunuyor. 1500R kavis ölçüsüne sahip olan monitör 21:9 manzara oranı barındırıyor. 3000:1 statik kontrast oranı olan monitörde yüzde 120 sRGB ve yüzde 89 AdobeRGB renk gamı yer alıyor. 

PORSCHE DESIGN ve AOC iş birliği

1 hf. evvel eklendi

Tazeleme suratı 100Hz olarak belirlenen ekranda Adaptive Sync ile gecikmeler en aza indiriliyor. 1ms optimize edilmiş ve 4ms griden griye reaksiyon müddeti bulunurken TCO 8.0, EnergyStar 8 ve ECMA Eco Declaration sertifikaları sayesinde daha verimli manzara, mavi ışık azaltma üzere avantajlar sağlanıyor. 

4 adet USB teması sayesinde geniş bir etraf ünitesi seçeneği sunuluyor. Ayrıyeten iki adet 3W hoparlör ve kulaklık jakı ile destekleniyor. AOC CU34P2C monitör modeli 600$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • AOC CU34P2C tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.