AOC’den LED projeksiyonlu oyunu monitörü

AOC’nin oyuncu tarafında faaliyet gösteren AGON markası bu hafta enteresan bir oyuncu monitörüne imza attı. Porsche Design ile ortak geliştirilen premium düzey oyuncu monitörü savlı özelliklerle piyasaya çıkıyor. 

PORSCHE DESIGN AOC AGON PRO PD32M özellikleri ve fiyatı

PORSCHE DESIGN AOC AGON PRO PD32M ismiyle pazarlanan oyuncu monitörü art kısmında ikonik bir RGB aydınlatma şeridine sahip. Buna ek olarak dalda sefer yan kısımlardan uzanan LED projeksiyonlar kenar bölgeye RGB aydınlatma sağlıyor. Böylelikle 3 kenar aydınlanmış oluyor. 

ViewSonic ColorPro VP2776 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 gün evvel eklendi

31.5 inçlik 4K Küçük LED ekranda 1152 aydınlatma bölgesi bağımsız olarak çalışıyor ve tıpkı kare içerisinde derin gölgeler ile parlak güneş ışığını etkileyici bir halde harmanlıyor. 144Hz tazeleme suratı ve 1ms GtG reaksiyon mühleti yanında 1.07 milyar renk dayanağı ile 1400 nit parlaklık kıymeti mevcut. 

Adaptive Sync ile gecikmeleri en aza indiren monitör değişken odak teknolojisine sahip. Çift 8W hoparlör yanında KVM anahtarı da sunulmuş. İki adet HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB Tip-C girişleri ile 120Hz 4K çıktı üzere özellikler sunan PORSCHE DESIGN AOC AGON PRO PD32M monitör modeli 1799$ fiyat etiketi ile satılacak.
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • PORSCHE DESIGN ve AOC iş birliği

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.