Apex Legends Mobile indirmeye sunuldu

Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı, geliştiriciliğini ise Respawn Entertainment’ın yaptığı, son devrin tanınan oyun cinslerinden biri olan battle royale cinsindeki oyun Apex Legends mobil aygıtlar için indirmeye sunuldu.

Apex Legends Mobile geldi

Bir müddettir Türkiye dahil pek çok ülkede testleri devam eden Apex Legends Mobile oyunu dokunmatik ekranlara nazaran optimize edildi. Testlerde taşınabilir deneyimin epeyce akıcı olduğuna dair olumlu yorumlar gelmişti.

Apex Legends yeni kuşak güncellemesine kavuştu

1 ay evvel eklendi

Oyun açıklandığı kadarıyla çapraz platform takviyesi sunmuyor yani taşınabilir oyuncular kendi ortasında eşleşebiliyor. Bu bakımdan oyunda taşınabilir sürüme has rütbeler, kahramanlar ve etkinlikler olacak.

Birinci olarak Fade isimli yeni bir efsanevi karakterin mobile eklendiği belirtilirken yeni bir mod ve harita da oyuncuları bekliyor olacak. Toplamda 130 milyonu geçen oyuncu sayısı ve 13-15 milyon ortasında olduğu varsayım edilen faal oyuncu sayısı ile Apex Legends değerli bir adım atmış oldu lakin çapraz platform dayanağı dezavantaj üzere duruyor.

Apex Legends Mobile ELECTRONIC ARTS Aksiyon Aygıta nazaran değişir

[app=https://apps.apple.com/nz/app/apex-legends-mobile/id1543991460

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Apex Legends Mobile erişime açıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.