Apex Legends sonunda yeni jenerasyon güncellemesine kavuştu: 120fps takviyesi de yolda

Respawn Entertainment’ın tanınan battle royale oyunu Apex Legends, sonunda yeni kuşak güncellemesine kavuştu. 2020 yılının sonunda çıkan konsollar Apex’i bu vakte kadar geriye dönük uyumluluk ile çalıştırıyordu.

Güncelleme, Xbox Series X ve PS5 için 4K çözünürlük takviyesi, daha yüksek çözünürlüklü gölge haritası ve daha uzun aralı görüş dayanağı sunuyor. HDR dayanağı ise Xbox Series S dahil bütün konsollara gelmiş durumda.

Breath of the Wild 2 ertelendi

19 sa. evvel eklendi

120 FPS desteği de yolda

Her ne kadar Apex Legends yeni kuşak güncellemesine kavuşsa da kimi özellikler oyuna hala eklenmemiş durumda. EA’den gelen açıklamaya nazaran bütün yeni jenerasyon konsollar için 120fps dayanağı, görsel ve işitsel iyileştirmeler yolda. Ayrıyeten PS5 için DualSense özellikleri de hazırlanan özellikler ortasında. Güncelleme, Xbox Series kullanıcıları için Smart Delivery ile otomatik olarak sunulmuş durumda lakin PS5 kullanıcıların manuel olarak indirmeleri gerekiyor.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Apex Legends yeni jenerasyon güncellemesine kavuştu

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.