Apple, 27 inç LG UltraFine 5K’nın satışını durdurdu

LG ve Apple‘ın iştirakiyle geliştirilen 27 inçlik UltraFine 5K monitör, bundan yaklaşık 2 yıl evvel tanıtılmıştı. Lakin LG’nin Mac bilgisayarlarına odaklı 27 inçlik UltraFine 5K monitörü, Apple’ın geçtiğimiz günlerde gerçekleştridiği aktiflikten sonra piyasadan kaldırıldı.

5K Apple Studio Display tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

4 gün evvel eklendi

Apple, Studio Display’ı tanıttıktan sonra 5K LG UltraFine ekran satışını durdurdu

Apple, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Peek performance etkinliğinde Apple Studio Display‘i tanıttıktan sonra 5K LG UltraFine satışını resmen durdurdu. LG’nin modeli üretmeyi büsbütün durdurup durdurmayacağı şimdi aşikâr olmasa da kendi web sitesinde ürün stokta bulunmamakta. 

Apple Studio Display’in özellikleri, 5K LG UltraFine‘ın özelliklerinin düzgünleştirilmiş hali olarak söylenebilir. Ancak LG UltraFine’ın piyasadan kaldırılma sebebi fiyatı olabilir. Zira iki model ortasında çok bir farklılık olmasada dün kaldırılana kadar LG UltraFine 1300 dolara satılıyordu ve Studio Display şu an için 1599 dolara satılmakta.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • Apple, 27 inç LG UltraFine 5K’nın satışını durdurdu

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.