Apple AirPods Pro’ya yeni rakip: Google Pixel Buds Pro

Giyilebilir teknolojiler konusunda her geçen gün kendini geliştiren Google, şu anda Pixel Buds Pro üzerinde çalışmalar yapmakta. Sızıntılarıyla ünlü Jon Prosser ise bu bilgiyi bir kere daha doğruluyarak Google Pixel Buds Pro‘nun çok yakında tanıtılabileceğine işaret etti.

Uygun fiyatlı Apple Watch SE 2 bu yıl piyasaya sürülebilir

1 gün evvel eklendi

Google Pixel Buds Pro, dört farklı renk seçeneğiyle gelebilir

Jon Prosser, Twitter’da yaptığı paylaşımda Google Pixel Buds Pro‘nun çok yakında Gerçek Kırmızı, Karbon, Limoncello ve Sis olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülebileceğini söyledi. 

Haftaya yapılması beklenen Google I/O 2022 etkinliğinde, Apple AirPods Pro’nun yeni rakibi Pixel Buds Pro hakkında daha ayrıntılı bilgilerin geleceği tahmin ediliyor. Lakin şimdilik Pixel Buds Pro’nun AirPods Pro ile rekabet edebilecek Pro özelliklerinin donanımına sahip olup olmayacağı bilinmesede Pixel Buds Pro’nun, etrafınıza bağlı olarak ses düzeyini ayarlayan Uyarlanabilir Ses ve dokunmatik denetimler üzere akıllı özelliklere sahip yerleşik Google Asistan‘a sahip olacağı varsayım ediliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Apple AirPods Pro’ya yeni rakip: Google Pixel Buds Pro

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.