Apple Arcade’in rakibi Google Play Pass Hindistan’da kullanıma açıldı

Yazılım devi Google, Apple Arcade’in rakibi olarak görülen aylık oyun ve uygulama hizmeti Play Pass’i Hindistan’a getirdiğini duyurdu. Birinci olarak 2019’da ABD’de başlatılan hizmet, kullanıcılara aylık yahut yıllık abonelikler için rastgele bir reklam yahut uygulama içi satın alım olmaksızın 1000’den fazla uygulama yahut oyuna erişim fırsatı tanıyor.

Yakında Türkiye’de kullanıma açılabilir

ABD’de aylık 4.99 dolar fiyat etiketine sahip olan yeni servis, Google tarafından Hindistan kullanıcılarına özel aylık 1,31 dolar yıllık olarak 11,90 dolarlık bir fiyat ile sunulacak. Bununla birlikte şirket, hizmetin sadece kullanıcılara yarar sağlamayacağını, birebir vakitte Hintli geliştiricilerin “global kullanıcı tabanlarını genişletmek ve yeni gelir akışlarının kilidini açmak için yeni bir yol” elde edeceğini söylüyor.

Android kullanıcılarının banka dataları tehlikede: İşte ayrıntılar

23 sa. evvel eklendi

Her ay yeni oyunlar eklenen ve şu an için 90 ülkede kullanıma sunulan abonelik sisteminin Türkiye’ye ne vakit geleceği şimdi bilinmiyor. Hizmetin Hindistan’da kullanıma açılması ile birlikte ilerleyen periyotlarda ülkemiz için Google’dan yeni bir açıklama duyabiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Android Haberleri
  • Google Play Pass uygulama hizmeti Hindistan’da kullanıma açıldı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.