Apple, iPhone 13 Pro ile çekilen yeni bir kısa sinema paylaştı


Eylül ayında yeni iPhone 13 serisini tanıtan Apple, iPhone 13 Pro kullanarak çekilen kısa bir sinema paylaştı. ”Life is But a Dream” isimli sinemanın direktörlüğünü Oldboy, The Handmaiden ve Lady Vengeance sinemaları ile tanınan Güney Koreli Park Chan-wook üstleniyor.

iPhone ile çekilen sinemalar devam edecek

Yeni sinemanın çekiminde 12 Megapiksel çözünürlüğe sahip üç art kamera, 10 bit HDR ve Dolby Vision özellikleri ile gelen iPhone 13’ün sinematik moduna vurgu yapan Apple, bilindiği üzere iPhone serisinin kamera özelliklerini ön planı çıkaran ”iPhone ile Çekildi” başlığı altında reklam kampanyaları düzenliyor.

En son Ocak ayında Çin’in Yeni Yılı’nı kutlamak için “The Comeback” isimli bir sinema paylaşan şirketin 20 dakika uzunluğundaki yeni kısa sineması ise, köyünün kurtarıcısı için tabut inşa etmesi gereken bir cenaze görevlisinin terk edilmiş bir mezarı kazmasını ve eski bir kılıç ustasının hayaletini uyandırmasını bahis alıyor.

Xiaomi’nin oyuncu telefonu Redmi K50 Gaming büyük ilgi gördü

21 sa. evvel eklendi

Direktör ve çekim takımının iPhone 13 Pro kullandığı sahnelerin kamera gerisini imajlarını de paylaşan Apple’ın reklam serisine yeni sinemalar eklemeye devam edeceğini söyleyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Apple iPhone 13 Pro ile çekilen kısa bir sinema paylaştı

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.