Apple, iPhone 14’ü test etmeye başladı

Haitong International Securities’den Analist Jeff Pu, tedarik zincirindeki kaynaklara atıfta bulunarak, Apple‘ın yaklaşmakta olan iPhone 14 akıllı telefonunu test etmeye başladığını söyledi.

iPhone 14 Pro modellerinin kamerası daha kalın olacak

1 gün evvel eklendi

Pu’ya nazaran aygıt, birinci üretim testinin akabinde, temel işlevlerin hakikat çalışması için Apple mühendisleri tarafından test ediliyor. Eserin amaçlandığı üzere çalıştığından ve göründüğünden emin olmak için birinci mühendislik prototipi üzerinde bir mühendislik incelemesi yapılır. Bu, son spesifikasyonların ve dizaynın üzerinde muahedeye varıldığı manasına da gelir.

iPhone 14 fiyatı, iPhone 13’e yakın olacak

6.1 inç iPhone 14 Pro ve 6.7 inç iPhone 14 Pro Max‘in yeni 4nm A16 Bionic çipe (A16 Pro olabileceği de söyleniyor) ve çentikli yerine iki delikli ekrana sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten, 48MP kamerayı barındırmak için muhtemelen daha bariz bir kamera çıkıntısına sahip olacaklar.

6.1 inç iPhone 14 ve 6.7 inç iPhone 14 Max modellerinin ise büyük olasılıkla Apple’ın 5nm A16 yongası (A15’in düzgünleştirilmiş sürümü), mevcut modellerle tıpkı ön ve art tasarım ve en az 6 GB RAM‘le gelmeleri bekleniyor. Jeff Pu ayrıyeten iPhone 14’ün başlangıç fiyatının iPhone 13’e yakın olacağını da söyledi.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • Apple, iPhone 14’ü test etmeye başladı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.