Apple Mac Studio savları gündemde

Apple’ın masa üstü bilgisayar ailesinde kasa üslubunda eserlere tartı verilmiyor. Daha çok ekranlı bilgisayar modellerine yönelen Apple’ın Mac Küçük ve Mac Pro haricinde kasa eseri yok. Bu yıl üçüncü bir eser görebiliriz.

Mac Studio savları

Apple’ın Mac küçük ve Mac Pro ortasına bir eser daha yerleştireceği savları hayli eskiye dayanıyor lakin bu kere biraz daha güç kazanmış üzere. Aslında yeni bir eserden fazla isimlendirme tarafında değişiklik olacak üzere.

Apple, yeni aygıtları için çok sayıda Küçük LED ekran sipariş etti

18 sa. evvel eklendi

Kaynaklara nazaran Mac Studio isminde yeni bir eser gündemde. Mac Studio ile birlikte Mac küçük serisinde değişikliğe gidiliyor. Mac Studio temel olarak Mac küçük tasarımı üzerinde yükseliyor. Daha doğrusu üst donanım versiyonunun yerini alıyor. Apple M1 Max yonga setinden başlayarak yeni kuşak güçlü M yongalarına kadar seçenekler sunacak.

Mac küçük artık biraz daha fiyata oynayan bir seri haline gelecek. Apple M1 sonrasında beklenen M2 üzere başlangıç modellerine yer verecek. Bu seride bir ihtimal Apple M Pro modellerini de görebiliriz.

Öbür bir sav ise Apple Studio Display hakkında. 6K Pro Display XDR monitör modelinin yerini alacak olan Apple Studio Display, 7K çözünürlüğe sahip olacak. Apple A13 yonga seti ile yapay zekâ üzere kimi süreçleri kendi üzerinde gerçekleştirecek ekranın şimdi boyutu aşikâr değil. Haftaya yapılacak Apple etkinliğinde bir bilgi paylaşılması beklenmiyor. Gidişata nazaran bu strateji gelecek seneye de sarkabilir.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Mac / iMac / Macbook / Mac Küçük Haberleri
  • Apple Mac Studio özellikleri sızdırıldı

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.