Apple, monitör diye iPhone yapmış: Apple Studio Display’de 64 GB depolama ünitesi keşfedildi

Apple’ın geçtiğimiz günlerde duyurdu yeni monitörü Apple Studio Display’in farklı bir özelliği keşfedildi. Khaos Tian isimli bir geliştiricinin paylaştığı bilgilere nazaran Apple Studio Display’de 64 GB kapasiteli NAND depolama ünitesi yer alıyor.

2022 iPhone SE 3 vs. iPhone 11 karşılaştırması

2 gün evvel eklendi

Sadece 2 GB’ı kullanılıyor

Depolama ünitesinin sırf 2 GB’lık kısmını kullanan Apple Studio Display’in yazılım güncellemeleri için bu depolama ünitesine konut sahipliği yaptığı konuşuluyor. Çünkü daha evvel Studio Display’in iOS 15.4 çalıştırdığı ortaya çıkmıştı. Apple kanadından ise Studio Display’deki depolama ünitesi hakkında rastgele bir açıklama yapılmadı. Keza lansman sırasında da Studio Display’in bu türlü bir özelliğinden bahsedilmemişti.

Daha önce iPhone 11 modellerinde kullanılan A13 Bionic çipsetine konut sahipliği yapmasıyla da çokça konuşulan Apple Studio Display için büyük ekranlı iPhone 11 tabirini kullansak hiç de yanlış olmaz. Zira kamerası, dahili depolama ünitesi, hoparlörleri, iOS işletim sistemi ve A13 Bionic çipiyle birlikte Apple Studio Display, adeta büyük ekranlı bir iPhone 11. Apple Studio Display, ülkemizde 27.999 TL‘den başlayan fiyatlarla satılıyor.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Monitör Haberleri
  • Apple Studio Display’de 64 GB depolama ünitesi keşfedildi

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.