Apple Music canlı konser yayınlarına başlıyor

Çevrim içi müzik pazarında daha fazla şahsa ulaşmak isteyen Apple Music platformu canlı konser yayınlarına başlıyor. Apple Music Live ismi verilen yeni özellik birinci olarak Harry Styles konserini yayınlayacak.

Apple Music platformunda konser devri

iTunes platformunu öne çıkarabilmek ismine bir mühlet iTunes Şenlik aktiflikleri düzenleyen Apple artık bunu dijital dünyaya taşıyor. Apple haricinde YouTube, Hulu, Amazon Prime üzere platformlar da konser tertipleri ile özel mutabakatlar yapıyor. Yani bu tarafta sıkı bir rekabet var.

Apple ihtarda bulundu: iPhone fiyatları yükselebilir

2 hf. evvel eklendi

Apple Music Live programının birinci konuğu ise Harry Styles olacak. 20 Mayıs tarihinde düzenlenecek One Night Only in New York adındaki aktiflikte Harry Styles sahneye çıkacak ve tıpkı gün piyasaya süreceği Harry’s House albümünün de tanıtımını yapacak. Albüm konser esnasında ön izleme biçiminde hesaplara kaydedilebilecek.

Ülkemizde 21 Mayıs günü sabah erken saatlerde yayınlanacak konser kütüphaneye eklenmeyecek. 22 Mayıs ve 26 Mayıs tarihlerinde birer sefer daha banttan yayınlanacağı belirtiliyor. Yani konseri yakalamak gerekiyor. Yaz periyodunda Apple Music Live daha fazla konsere konut sahipliği yapacak.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • Apple Music platformunda konser periyodu

About admin

Check Also

AirPods ve öteki aksesuarlar da USB Tip-C formatına geçiyor

Apple’ın iPhone 15 serisi ile birlikte ikonik Lightning temasını terk ederek USB Tip-C formatına geçiş yapacağı bir müddettir konuşuluyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.