Apple Music’in Android sürümüne uyku zamanlayıcısı geliyor

Apple Music’in Android sürümü yakında uyku zamanlayıcısı özelliğine sahip olacak. Uygulamanın 3.10 numaralı en son beta sürümünün APK belgesinde, sleeptimer_end_of_show ve sleeptimer_end_of_episode parametrelerini içeren kod satırları keşfedildi.

Apple ihtarda bulundu: iPhone fiyatları yükselebilir

22 sa. evvel eklendi

Beta sürümde zımnî olan uyku zamanlayıcısı şimdi faal değil. Kelam konusu özellik 15 dakika ile 1 saat ortasında bir vakit aralığı seçmenize imkan tanıyacağı üzere geçerli müzik bittiğinde yahut geçerli çalma listesi sona erdiğinde müziğin otomatik olarak kesilmesini sağlayacak.

iOS sürümünden daha pratik ve kapsamlı

Uyku zamanlayıcısı iPhone ve iPad’de yerleşik Saat uygulaması üzerinden ayarlanıyor. Lakin Android sürümünde bu özelliğe direkt uygulamanın içinden erişebileceksiniz. Bununla birlikte özelleştirme seçeneklerinin daha kapsamlı olduğunu belirtelim.

Yeni özellik elbet ki müzik dinlerken uyuya kalanlar için son derece yararlı olacak. Uyku zamanlayıcısı fonksiyonunu içeren güncellemenin önümüzdeki birkaç hafta içinde kararlı kanal aracılığı ile genel kullanıma sunulması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Apple Music’in Android sürümüne uyku zamanlayıcısı geliyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.