Apple, ofise dönüş planında değişikliğe gidiyor

Apple, artan Covid-19 olayları sebebiyle haftada üç gün çalışma planını askıya aldı. Olağan koşullarda önümüzdeki hafta pazartesiden itibaren başlayacakları bu değişiklik Omicron varyantının ABD’deki tesirleri sebebiyle ertelendi.

Haftada üç gün planı ertelendi

Apple, şimdiye kadar birkaç kere çalışanlarını ofise döndürmek için uygulayacağı planları paylaşmıştı. Şirket, ofise dönüş için kademeli bir süreç yönetmek istiyordu. Son olarak çalışanlarını 23 Mayıs‘tan itibaren haftada üç gün olmak üzere ofise döndürmeyi planlayan Apple, mevcut pandemi şartları sebebiyle bu kararını erteledi.

Embraer, yeni turboprop uçağı için görüşmeler yapıyor

2 gün evvel eklendi

Şirket, Nisan ayında haftada bir sefer ve 2 Mayıs’tan itibaren haftada iki defa yüz yüze çalışma sistemine geçmişti fakat artan Covid-19 olayları haftada üç gün ofiste çalışma planının önüne geçti. Apple, mevcut plan değişikliğini çalışanlarına en az iki hafta evvelce bildireceğini belirtirken yüz yüze çalışanların ortak alanlarda ve asansörlerde maske takmasını mecburî kılacak.

  • Anasayfa
  • Apple
  • iPhone Haberleri
  • Apple, ofise dönüş planında değişikliğe gidiyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.