Apple, uygun fiyatlı akıllı saati Apple Watch SE 2’yi bu yıl piyasaya sürebilir

Uygun fiyatlı akıllı saat denince akla gelen birinci saatlerden Apple Watch SE’nin halefi Apple Watch SE 2 hakkında birinci sızıntılar gelmeye başladı. Önümüzdeki sonbaharda tanıtılması kestirim edilen Apple Watch SE 2, beklendiği kadar uygun fiyatlı olmayabilir.

Apple Watch 8, sıcaklık ölçümü için yazılıma güvenecek

1 gün evvel eklendi

 

Apple Watch SE 2, EKG takibi ve daima açık ekranla gelebilir

Önümüzdeki sonbaharda, Apple Watch Series 8 ile birlikte piyasaya sürülmesi varsayım edilen Apple Watch SE 2, Apple Watch Series 7’de bulunan S7 işlemciyle gelebilir. Ayrıyeten Apple Watch SE 2’nin her vakit açık ekran, daha uygun bir ses kalitesi ve EKG çekimi için bir sensöre sahip olması gibi bir ekip güzelleştirmelerle gelmesi kestirim ediliyor.

Apple Watch SE 2‘nin yaklaşık 18 saatlik bir kullanım müddetine sahip olması ve süratli şarj teknolojisiyle gelmesi bekleniyor. Ayrıyeten Apple Watch SE 2’nin özelliklerinde yapılan iyileştirmelerden ötürü selefine göre daha yüksek bir fiyatlandırmayla piyasaya sürülmesi kestirim ediliyor.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Apple Watch Haberleri
  • Uygun fiyatlı Apple Watch SE 2 bu yıl piyasaya sürülebilir

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.