Apple Watch Series 6 için fiyatsız tamir programı başladı

Geçen yıldan bu yana kimi Apple Watch Series 6 modellerinde şikayet konusu olan ekran sorunu nihayet firma tarafından da resmi tamir programına alındı. Kusurlu Apple Watch Series 6 modelleri fiyatsız tamir edilecek. 

Apple Watch Series 6 kullanıcıları dikkat!

Bilhassa 44mm Apple Watch Series 6 modellerinde meydana gelen ekran kusuru kalıcı bir formda ekranın açılmamasına neden oluyor. Yanlışın Nisan 2021-Eylül 2021 ortasındaki üretimlerde ortaya çıktığı söz ediliyor. 

Apple Watch Series 8, sıcaklık sensörü ile gelebilir

1 hf. evvel eklendi

Apple web sitesinde başlayan tamir programına akıllı saatin seri numarasını girerek katılabilirsiniz. Apple mağazalarında yahut yetkili teknik servislerde tamirat gerçekleştirilecek. Şayet seri numarası tamir programı içerisinde değilse yahut farklı arızalar varsa tamirat için ekstra fiyat istenebilir. 

Ekran yanılgısına hangi bileşenin neden olduğu ve sevkiyata başlamadan nasıl tespit edilemediği şimdi açıklanmış değil. Apple Watch Series 6 bilindiği üzere periyodunun en çok satan akıllı saatlerinden birisi olmuştu. 

Apple Watch 6 takviye sayfası

  • Anasayfa
  • Apple
  • Apple Watch Haberleri
  • Apple Watch Series 6 fiyatsız tamir edilecek

About admin

Check Also

iOS 16’yı bekleyenleri üzecek haber: Birinci genel beta sürümü gecikecek

Apple ile ilgili kıymetli bilgileri evvelden aktaran Bloomberg editörü Mark Gurman, iOS 16'nın birinci genel beta sürümünün gecikmeli olarak ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.