Apple Watch yol haritası ortaya çıktı: Series 3 emekli oluyor, üç yeni akıllı saat yolda

Bloomberg editörü Mark Gurman, 2022 yılının Apple Watch tarihindeki en değerli yıl olabileceğini söylüyor. Gurman’a nazaran şirket bu sene üç yeni akıllı saat piyasaya sürecek. Apple’ın tıpkı vakitte öceki modellerle ilgili kimi planları da var.

Huawei Watch GT 2 Pro ECG ve Band 6 Pro duyuruldu

7 ay evvel eklendi

Aktarılan bilgilere nazaran firma premium Apple Watch modellerine daha uygun fiyatlı bir alternatif olarak hala satın alınabilen Series 3‘ü bu yıl içinde emekliye ayırcak. Şirket akıllı saatin üretimini durdurmayı planlıyor.

Daha süratli işlemci ve beden ısısı ölçümü

Gurman’ın söylediklerine bakılırsa Apple, 2022’de Apple Watch Series 8, ikinci kuşak Apple Watch SE ve ekstrem spor meraklıları için tasarlanmış kuvvetli şartlara güçlü bir Apple Watch olmak üzere üç yeni akıllı saat çıkacak.

Bu yıl piyasaya sürülecek yeni akıllı saatlerde beden ısısı ölçümü dışında rastgele kıymetli bir sıhhat sensörüne yer verilmesi beklenmiyor. Lakin yeni kuşak Apple Watch’ların daha süratli işlemci ve aktivite takibine yönelik büyük güncellemeler alacağı sızan bilgiler ortasında.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Apple Watch Haberleri
  • Apple Watch Series 3 emekli oluyor, üç yeni model yolda

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.