Apple’ın artırılmış gerçeklik başlığı micro OLED ekran ve M1 işlemciyle gelebilir

Apple’ın birinci artırılmış gerçeklik (AR) başlığını piyasaya sürmeye hazırlandığını esasen biliyoruz. Şirketin bu aygıt için realityOS isimli bir işletim sistemi geliştirdiği de esasen daha evvel ortaya çıkmıştı. Güney Kore basınında hususla ilgili yeni ayrıntılar yer aldı.

Face ID arızalarında aygıt değişimine gerek kalmayacak

7 sa. evvel eklendi

Aktarılan bilgilere nazaran artırılmış gerçeklik başlığı micro OLED ekran ve Apple Silicon M1 işlemciye sahip olacak. Apple analisti Ming-Chi Kuo da evvelki açıklamlarının birinde, aygıtın Mac ile tıpkı düzeyde bilgi süreç gücüne sahip olacağını söylemişti.

Bu yıl duyurulabilir

Tedarik zincirine yakın kaynaklar şirketin AR başlığı için mühendislik doğrulama testlerini tamamladığını söylüyor. Şu anda kesin çıkış tarihi muhakkak değil lakin raporlar 2022’nin dördüncü çeyreğinde resmiyet kazanabileceği tarafında. Bu ortada ezeli rakip Samsung‘un da misal bir artırılmış gerçeklik başlığı üzerinde çalıştığını belirtelim.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Giyilebilir Teknolojiler Haberleri
  • Apple’ın AR başlığı micro OLED ekran ve M1 işlemciyle gelebilir

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.