Apple’ın klasik müzik servisinin ismi aşikâr oldu

Apple kısa müddet evvel Apple Music Android uygulamasının yeni bir beta sürümünü yayınladı. 9to5Google internet sitesi yalnızca güncellemeyi test etmekle kalmadı tıpkı vakitte uygulamanın kodlarında klasik müzik yayınlamak için oluşturulan yeni Apple hizmetinin ismini de buldu.

OnePlus Nord CE 2 için resmi tarih açıklandı: 17 Şubat’ta geliyor

1 gün evvel eklendi

Beta sürümün kodlarına bakılırsa şirket yakında Apple Classical isimli bir hizmet başlatacak. Kelam konusu servisin etkileyici bir klasik müzik kütüphanesi içereceği bilgisi var. Listelenen iş ilanları şirketin “başka bir uygulama” yayınlayacağına işaret ediyor.

UX dizayncısı aranıyordu

Şirket geçtiğimiz yılın sonlarında klasik müzik hizmeti için müşteri konseptini geliştirmek üzere bir Kullanıcı Tecrübesi Dizayncısı (UX Designer) aramaya başlamıştı. Kelam konusu iş ilanı artık Apple’ın web sitesinden kaldırıldı. Muhtemelen konum için gerçek kişi bulundu.

Apple’ın geçen yıl klasik müzik yayın servisi Primephonic’i satın aldığını hatırlatalım. Bu atağın akabinde Apple Music’te klasik müzik kısmının yer alacağına dair söylentiler dolaşmaya başlamıştı. Apple Classical’ın bu baharda tanıtılması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • Apple’ın klasik müzik servisinin ismi aşikâr oldu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.