Apple’ın makro fotoğraf yarışı sonuçlandı: İşte iPhone 13 Pro ile çekilen enfes fotoğraflar

Apple dileyen herkesin iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max ile çekim yapıp katılabileceği Shot on iPhone Challenge makro fotoğraf müsabakasının sonuçlarını açıkladı. Profesyonel fotoğrafçılar ve Apple’daki uzmanlardan oluşan bir heyet, dünyanın her yerinden gönderilen fotoğrafları değerlendirip kazanan 10 fotoğrafı belirledi.

Yeni Mac küçük neler sunacak?

17 sa. evvel eklendi

iPhone 13 Pro eser serisi, şimdiye kadar bir iPhone’da yer alan en gelişmiş kamera sistemine sahip. Üstelik kullanıcılar birinci defa en az 2 santimetre odak uzaklığıyla net ve etkileyici fotoğraflar çekebiliyorlar. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’te yeni Ultra Geniş, Geniş ve Telefoto kameralar bulunuyor.

Pazarlama gereçlerinde kullanılacak

Kazanan fotoğraflar Apple’ın pazarlama malzemelerinde kullanılacak. Dijital kampanyalarda, Apple Store’larda, reklam panolarında yahut herkese açık bir fotoğraf standında de yer alabilecek. iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max ile çekilmiş en düzgün makro fotoğraflara haberimizdeki galeri kısmından göz atabilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Apple’ın makro fotoğraf müsabakasının kazananları belli oldu

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.