Arena of Valor: Yeni Çağ’a yeni güncelleme ve 5v5 Şenliği geliyor


Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan Arena of Valor’un, daha doğrusu Arena of Valor: Yeni Çağ’dan Mayıs 2022 için hoş bir haber geldi.

Starfield’ın müzikleriyle ilgili yeni bir görüntü paylaşıldı

20 sa. evvel eklendi

26 Nisan – 31 Mayıs tarihleri ortasında gerçekleştirilecek olan 5v5 Şenliği, tüm dünyadaki topluluk için “Çak Bir Beşlik!” temasına sahip bir Arena of Valor Arkadaş Festivali’dir. Oyunculara olumlu hisler yaşatmak ve AoV Arkadaş Şenliği’nin  tüm cümbüşünden faydalanmaları için cesaretlendirmek ismine tema boyunca daha fazla bonus mükafatları dağıtılacak. Arena of Valor Arkadaş Şenliği tanıtım görüntüsünü aşağıdan izleyebilirsiniz.

Arena of Valor Arkadaş Şenliği

Şenlik boyunca eğlenceli oyun modları

1-3 Mayıs tarihleri ortasında çok daha fazla oyuncunun şenliklere katılabilmesi için sonlu mühlete sahip çeşitli özel oyun içi etkinlikler yapılacak. Yıldız Müdafaası, oyuncuların dereceli modda kaybetseler bile yıldızlarının kaybolmamasını sağlayarak oyuncuların üst dereceler  için savaşmasına imkan tanırken, Grupla Kostüm Paylaşımı ise oyuncuların maç sonlarında birbirleriyle sahip oldukları kostümleri paylaşmasını, böylelikle de kahramanlarını farklı kostümlerle görme coşkusunu sağlayacak.

AoV oyuncularına 5v5 Şenliği boyunca diğerleriyle kadro kurarak seçtikleri beş farklı kahramanı kazanma imkanı tanıyan 5v5 Şenliği Şanslı Kutular etkinliği de 1-5 Mayıs tarihleri ortasında yapılacak. Tek yapılması gereken seçtiğiniz kahramanı ödül havuzuna koymak, dilek jetonları kazanmak için kadro olup oyunlar oynamak ve ödül havuzundan rastgele bir kahraman kazanmak için bunları değiş tokuş yapmak. Bu kadar kolay!

Oyuna yeni kahraman ekleniyor

26 Nisan’da 5v5 Şenliği’nin başlamasıyla birlikte Ejderha Krallığı’nın dahi ressamı olan Yan, yeni bir kahraman olarak oyuna ekleniyor. Savaş alanında hem süratli hem de çevik olması sebebiyle çetin bir savaşçı olan Yan’ın son hünerlerinden ve geliştirilmiş yeteneklerinden ilham alabilirsiniz. Oyuncuların, bu yeni kahramanın savaşlarda yaşadığı tıkanma devirlerinin üstesinden gelmek için Yan’ın yeteneklerini ortaya çıkararak yaratıcı yollar keşfetmelerini istiyoruz.

Oyuncular, 19-25 Nisan tarihleri ortasındaki oyun içi aktiflikleri tamamlayarak kazandıkları jetonlar ile Yan’ı alabilirler. Bu süreçte 5v5 maçlarda Yan karakterini kullanan öteki oyuncularla kadro olarak oynadığınızda süreci hızlandırmak için çok daha fazla jeton kazanabilirsiniz. Yakında Yan ile kusursuz eşleşmeye hazır olun! Arena of Valor: Yeni Çağ oyununu fiyatsız olarak iOS ve Android için buradan indirebilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Arena of Valor: Yeni Çağ Mayıs 2022’ye sıkı hazırlanıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.