Arena of Valor’un toplam 670 bin TL ödüllü birinci espor turnuvası başlıyor

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan Arena of Valor’un, daha doğrusu Arena of Valor: Yeni Çağ’dan bir turnuva haberi geldi. Ödül de nitekim dikkat cazibeli. 

EDENS ZERO Pocket Galaxy çıkışını yaptı!

2 gün evvel eklendi

Espor ekosistemine büyük yatırımlar yapan Arena of Valor’ın, 2 milyon dolar ile en yüksek ödül havuzuna ulaşan birinci büyük turnuvası Arena of Valor International Championship 2022 (AIC 2022) için Türkiye ön elemeleri başlıyor. 

26 Şubat – 17 Nisan tarihleri ortasında sürecek olan seçmeler evvel Açık Turnuva Elemeleri ile başlayacak, akabinde Büyük Final ile sona ererek Türkiye’yi temsil edecek kadro belirlenecek. Toplamda 270 bin TL ödül havuzuna sahip olan Açık Turnuva Elemeleri, 5-27 Mart tarihleri ortasında her hafta sonu yapılacak ve her hafta birinci ikiye girmeyi başaran gruplar ismini 2-3 Nisan’da yapılacak olan AIC Türkiye Seçmeleri Açık Turnuva Elemeleri Final basamağına yazdıracak. Birinci hafta için kayıtlar 26 Şubat’ta başladı.

Katılan Herkes Ödül Kazanacak

Ön eleme süreci boyunca turnuvaya katılan tüm ekip ve oyuncular ödüllendiriliyor. Ön eleme haftalarında 1. olan gruplar 10 bin TL, 2. olan gruplar ise 3300 TL ödül kazanırken, ön elemeye katılan tüm kadro oyuncuları oyun içi 5000 Altın ve 500 Mücevherin sahibi olacak. Ayrıyeten ön eleme haftaları mühletince 2. maçını kazanan her ekip 650 TL, 3. maçını kazanan ekipler ise 1350 TL ek para ödülünün sahibi olacak.

Açık Turnuva Elemelerinde yarışıp birinci dörde girmeyi garantileyen gruplar şu mükafatları kazanacak: Birinci ekip 55 bin TL, 2. ekip 40 bin TL kazanırken, 3. ve 4. bitiren her iki ekip 20 bin TL para mükafatı alacak. 

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Oyunlar Haberleri
  • Arena of Valor’un 670 bin TL ödüllü espor turnuvası başlıyor

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.