Argümana nazaran Mafia serisinin yeni oyunu yolda: Unreal Engine 5 ile geliştiriliyor

Bilhassa birinci iki oyunu ile oyun dünyasının en tanınan serilerinden birisi haline gelen Mafia serisinden hoş bir haber geldi. 

Mafia 4 Yolda

Geçtiğimiz saatlerde Kotaku’nun yaptığı habere nazaran Mafia serisinin yeni oyunu geliştirme kademesinde. Geliştirme sürecinin başında olduğu söylenen bu yeni oyunu da Mafia 1 Remake ve Mafia 3 oyunlarını geliştiren Hangar 13 stüdyosu üstleniyor. Yeni oyunun kıssa olarak üçlemeden öncesini anlatacağı söyleniyor. 

Battle.net’e Türk Lirası sonunda geldi

4 sa. evvel eklendi

Bilgilere nazaran oyunun kod ismi Nero ve Mafia Remake’te kullanılan oyun motoru yerine Unreal Engien 5 ile geliştiriliyor. Ayrıyeten verilen bilgilerde Hangar 13’ün stüdyo lideri Haden Blackman, hem stüdyodan hem de 2K’dan ayrılmış durumda.

Yeni oyun ile ilgili birinci bilgiler şimdilik bu kadar. Geliştirme sürecinin erken basamağında olduğunu düşünürsek resmi duyuruyu bu yıl görsek bile birinci imgeleri görmemiz biraz vakit alabilir. Umuyoruz ki birinci iki oyun kalitesinde bir üretim karşımıza çıkar.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Mafia 4 geliyor olabilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.