Argümana nazaran PlayStation’ın yeni jenerasyon VR aygıtı PlayStation VR2 2023’te çıkış yapacak

Bildiğiniz üzere PlayStation konsol tarafındaki VR aygıtlar ortasında rakipsiz pozisyonda zira Microsoft’un bu hususta bir atılımı bulunmuyor. Sony de PlayStation 5 için yeni bir VR aygıt üzerinde çalışıyor. Geçtiğimiz saatlerde de yeni bir söylenti ortaya çıktı.

2023’te Çıkış Yapacak

Bir analistin savına nazaran PlayStation 5 için geliştirilen yeni kuşak VR aygıtı PlayStation VR2, 2023 yılında çıkış yapacak. Bu da bir erteleme manasına geliyor. Lakin dediğimiz üzere bu yalnızca bir argüman ve resmi bir açıklama yapılmış değil. Display Supply Chain Consultants CEO’su Ross Young’ın iddiasıan nazaran ise aygıt AMOLED ekran ile gelecek.

CD Projekt’in 2022 planları açıklandı

1 gün evvel eklendi

Display Supply Chain web sitesinde yer alan bir raporda şöyle bahsediliyor: “Bu AMOLED panellerin AMOLED için rekor manasına gelen 800 PPI’nin çok üzerinde bir piksel yoğunluğuna sahip olmasını bekliyoruz.”. PlayStation bu yeni VR aygıtı konusunda ne yapacağı hakikaten büyük merak konusu ve en geç önümüzdeki yıl ne olacağını öğrenecek üzere duruyoruz.

  • Anasayfa
  • Mesken Elektroniği
  • Oyun Konsolları Haberleri
  • Argümana nazaran PlayStation VR2 2023’te çıkış yapacak

About admin

Check Also

Xbox Series S, yakında fizikî oyunları destekleyebilir

Xbox Series X’e nazaran önemli manada daha az performans sunan Xbox Series S, tıpkı vakitte sadece dijital oyun kullanımına müsaade veriyor ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.