Assassin’s Creed’in yeni oyunundan birinci bilgiler geldi: Bağdat’ta geçecek

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft‘un yaptığı, oyun dünyasının en tanınan üretimlerinden biri olan Assassin’s Creed‘in yeni oyunundan ilk bilgiler geldi. 

Zımnilik Odaklı Olacak

Bloomberg ve EuroGamer’ın haberine nazaran Assassin’s Creed’in yeni oyununun kod ismi Rift. Bu yeni oyun aslında tam olarak bir ana oyun pozisyonunda olmayacak. Daha öncesinde Valhalla’nın ek paketi olarak düşünülen bu Rift kod isimli bu projenin bağımsız bir oyun olmasına karar verildi. Kısaca ana karakterimiz Valhalla’daki Basim karakteri olacak ve EuroGamer’ın haberine nazaran oyun Bağdat’ta geçecek.

Oyun dünyasının yeni gündemi Amazon’un yayınladığı MMO Lost Ark

6 sa. evvel eklendi

Birinci bilgilere bu oyun büyük bir oyun olmayacak. 2022’nin sonu yahut 2023’ün başında çıkması beklenen oyunun saklılık odaklı daha küçük bir imal olması bekleniyor. Bildiğiniz üzere Ubisoft şu anda birçok farklı periyotta geçecek olan “live service” usulünde, yani online olacak bir oyun üzerinde çalışıyor. Assassin’s Creed Infinite isimli bu oyunun öncesinde boşluğu doldurması için de Rift isimli bu proje çıkış yapacak.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Assassin’s Creed’in yeni oyunundan birinci bilgiler geldi

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.