Asus makul ekran kartlarının fiyatını düşürüyor

Son periyotta ekran kartı fiyatlarının yavaş yavaş düşmeye ve birinci çıkış fiyatına yaklaşmaya başlaması sonrasında markaların da atakları geldi. Asus şimdilik ABD sonları içerisinde muhakkak ekran kartlarının fiyatını düşürüyor.

Asus GeForce kartlarda indirim

Asus tarafından yapılan açıklamaya nazaran ABD içerisinde satılan tüm Nvidia GeForce RTX 3000 ekran kartlarına yüzde 25’e kadar indirim yapılacak. Şimdi AMD ekran kartları için bir indirim mevcut değil.

Intel Arc A30M PRO ortaya çıktı

20 sa. evvel eklendi

Entegre devrelerin Çin’den ithalinde vergilerin düşürülmesi sonrasında gelen indirimin Nvidia ile iştirak sonucu mu alındığı şimdilik bilinmiyor. Bununla birlikte yüzde 25 indirim oranı hakikaten değerli bir tesir yapacak.

Gelen haberlerle birlikte oyuncu dünyasında haliyle bir heyecan oluştu. İndirimler diğer ülkelere de yayılacak mı yahut diğer markaların da indirimi gelecek mi merak konusu. Bu durumda küresel çapta oyuncuları rahatlatacak bir gelişme olabilir.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ekran Kartı Haberleri
  • Asus ekran kartlarında indirim

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.