ASUS ROG iki yeni oyuncu kulaklığı duyurdu

En çok tercih edilen oyuncu markası durumundaki Asus ROG yeni eserlerle portföyünü genişletiyor. Asus ROG Fusion II 500 ve II 300 kablolu kulaklıklar üst düzeye odaklanıyor.

Asus ROG Fusion II 500 ve II 300 kulaklıklar

Asus ROG markasının yeni Fusion II kablolu kulaklıkları 50mm Asus Essence şoförler ile geliyor ve sanal 7.1 surround ses deneyimi sunuyor. ESS 9280 Quad DAC sürücü ise berrak ve yüksek kaliteli ses çıkışına odaklanıyor.

Asus TUF Gaming M4 Air özellikleri neler?

1 hf. evvel eklendi

Yapay zekâ dayanaklı ve çok taraflı mikrofon oyuncunun ağız kısmında 40 derece açıyla bir akustik oluşturuyor ve gürültü engelleme yapabiliyor. USB Tip-C ve USB Tip-A irtibat dayanağı mevcut. Ayrıyeten RGB aydınlatma da yer alıyor.

Asus ROG Fusion II 500 kulaklık modeli 3.5mm jak takviyesi ve Game Chat ses denetimi ile farklılaşıyor. Fiyatı 307$ olarak açıklandı. Asus ROG Fusion II 300 için bir fiyat etiketi mevcut değil. Her iki model de Mart ayında Hindistan’da satışa sunulacak.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Asus ROG Fusion II kulaklıklar duyuruldu

About admin

Check Also

50MP ana kameralı Vivo Y75 4G tanıtıldı! İşte ayrıntılar

Vivo bugün yeni 4G dayanaklı modeli Vivo Y75'i piyasaya sürdü. Fiyatına nazaran kâfi özellikler sunan Vivo Y75, 50MP ana kamerası ile dikkat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.