ASUS ROG Thor 1600W Titanium güç kaynağı tanıtıldı

Ekran kartlarının giderek daha güce aç bir hale gelmesi ile birlikte güç kaynaklarında da yavaş yavaş çıta yükseliyor. ASUS ROG Thor 1600W Titanium güç kaynağı en güçlü ekran kartlarınız için geliyor. 

ASUS ROG Thor 1600W Titanium neler sunuyor?

ASUS ROG Thor 1600W Titanium güç kaynağı ROG Thor serisindeki en güçlü eser olarak göze çarpıyor. ATX 3.0 uyumlu 16-pin irtibatı sayesinde 600W düzeyine kadar besleme yapabiliyor. Böylelikle en güçlü ekran kartlarına hazır hale geliyor. 

ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3050 RGB geliyor

1 gün evvel eklendi

10 adet 8-pin PCIe kontağı, 2 adet 8-pin EPS, 24-pin ATX ve 12 adet SATA güç irtibatları ile epey geniş bir yelpazeye sahip olan güç kaynağı anahtarlama devresinde üst düzey GaN FET materyallere yer vermiş. 

+12V tekli yol ile birlikte 80 Plus Titanium ve Cybenetics Titanium verimlilik standartları karşılanıyor. Isı boruları sayesinde 800W yüke kadar 135mm sessiz çalıştığı için Cybenetics Lambda A++ akustik sertifikasına da layık görülmüş. ASUS ROG Thor 1600W Titanium güç kaynağı ilerleyen periyotlarda piyasada olacak. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Güç Kaynağı Haberleri
  • Titanium

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.