ASUS TUF Gaming AX3000 V2 özel VPN ağı ile geliyor

Oyunculara yönelik dayanıklılık odaklı donanımları ile bilinen TUF Gaming markası yeni bir yönlendirici tanıttı. ASUS TUF Gaming AX3000 V2 oyuncu yönlendiricisi özel VPN ağı ile kontaklarınızı çeşitlendirebiliyor. 

ASUS TUF Gaming AX3000 V2 neler sunuyor?

ASUS TUF Gaming AX3000 V2 yönlendirici modeli WiFi 6 standardını temel alırken çok katmanlı ısı dağıtıcılar ve nano karbon kaplama ile dayanıklılığı üst düzeye çıkarıyor. 2.4GHz ve 5GHz bantları toplamda 3000Mbps suratlara erişebiliyor. 

Chrome tarayıcısında tekrar kritik açık

3 gün evvel eklendi

4 adet 1GbE LAN portu olan eser bunların ikisini birleştirerek uyumlu aygıtlara 2Gbps temas sağlayabiliyor. Ayrıyeten 1 adet 2.5GbE WAN portu ve 1 adet 5Gbps USB 3.x Tip-A girişi ile genişleme sunuluyor. 

ASUS AiMesh teknolojisi ile meskendeki öteki örgü ağlar ile birleşebilen eser standart ilişki sunarken ayrıyeten bir VPN kontağı da oluşturabiliyor. Böylelikle muhakkak uygulamalara öncelik atanabiliyor. Game Boost ise oynadığınız oyunun kesintisiz kontağı için öteki ilişkileri optimize ediyor. ASUS TUF Gaming AX3000 V2 için şimdi bir fiyat açıklanmadı. 
 

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ağ Eserleri Haberleri
  • ASUS TUF Gaming AX3000 V2 özellikleri neler?

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.