Asus ZenWiFi Pro XT12 yönlendirici yüksek suratlara ulaşıyor

Yönlendirici eserlerine son devirde olan ilginin artması üzerine üreticiler de vitas arttırıyor. Asus hem yüksek suratlara ulaşan hem de ağ örgü sistemine katılabilen ZenWifi serisine ilişkin yönlendiricisini duyurdu.

Asus ZenWiFi Pro XT12 özellikleri ve fiyatı

Asus ZenWiFi Pro XT12 yönlendirici modeli WiFi 6 standardını kullanıyor. İki adet 5GHz bandı ve 1 adet 2.5GHz bandı ile toplamda 11000Mbps suratlara ulaşabiliyor. Bir 5GHz bandını orta temas için ayırarak daha süratli ve istikrarlı irtibat sağlıyor.

Asus ROG Fusion II kulaklıklar duyuruldu

1 ay evvel eklendi

Broadcom WiFi yongası ve 2GHz suratında çalışan bir işlemciye sahip olan yönlendirici RangeBoost Plus teknolojisi sayesinde yüzde 38 daha fazla kapsama alanı sunuyor. 2.5GbE teması ile de kablolu irtibat yüksek suratlara ulaşabiliyor.

ASUS AiMesh örgü sistemine de uyumlu olan yönlendirici yaklaşık 550 metre kare olan kapsama alanını ek örgü ağı aygıtlarıyla çok daha fazla genişletebiliyor. Asus ZenWiFi Pro XT12 yönlendirici modeli için 509.95 Avro fiyat etiketine sahip. İkili paket ise 859.95 Avro.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ağ Eserleri Haberleri
  • Asus ZenWiFi Pro XT12 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.