Asus’tan 14 inçlik farklı harici monitör

Son devirde kullanıcının yanında taşıyabileceği halde hazırlanan harici monitörler ilgi görmeye başladı. Vakit zaman ana monitör yerine geçebilen bu yeni trende Asus enteresan bir tasarım ile katılıyor. 

Asus ProArt Display PA147CDV neler sunuyor?

Asus ProArt Display PA147CDV ismindeki harici dokunmatik ekran 14 inçlik boyuta sahip ve 1920×550 piksel çözünürlük sunuyor. Alıştığımız dörtgen dizaynının bilakis Asus uzun bir tasarım tercih etmiş. Bu firmanın ZenBook Duo serisinde gördüğümüz yardımcı ekrana çok benziyor. 

ASUS TUF Gaming AX3000 V2 özellikleri neler?

4 gün evvel eklendi

Asus ProArt Display PA147CDV biraz daha ana ekranın yanına yardımcı olacak halde geliştirilmiş. Stand epeyce büyük ve ekran üzerine yatabiliyor. Öteki taraftan sol art kısımda bir denetim tekerleği de mevcut. Yani ana ekran olarak tercih edecekler biraz zorlanabilir.

Microsoft Pen Protocol 2.0 takviyesi sunan ekran Microsoft Surface Dial ile uyumlu tüm uygulamalarla çalışabiliyor. 10-bit renk dayanağı, fabrika çıkışı Delta E

About admin

Check Also

Rusya yonga gereksinimini Çin’den karşılayacak

Ukrayna işgali ile birlikte Batılı yonga teknolojilerine erişimi kısıtlanan Rusya devayı Çin’de arıyor. Tekrar birebir ambargoyu yaşayan ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.