Axie Infinity fiyatsız bir seçenek sunacak

NFT ve oyna-kazan oyunlarının patlama yapmasının en kıymetli sebeplerinden birisi olan Axie Infinity, 4 milyar dolar süreç hacmi ile hala en büyük NFT projesi durumunda. 2 milyon günlük etkin kullanıcısı olsa da yeni iştirakler azalmaya başladı. Grup değerli bir adım atıyor.

Axie Infinity fiyatsız oynanabilir mi?

Axie Infinity oyunu NFT olarak canavarlarınızı geliştirdiğiniz ve çeşitli uğraşlarla mükafatlar kazandığınız bir mekaniğe dayanıyor. 3 NFT ile başlamanız gereken oyunun maliyeti AXS parasının dorukta olduğu periyotta 600$ düzeyine kadar çıkmıştı. Artık ise 100$ civarında. Yeniden de epey yüksek bir ölçü.

Bored Ape Yacht Club geliştiricisi süratli büyüyor

1 hf. evvel eklendi

Yüksek giriş maliyeti dalda kiralama ve paydaşlık formunda iş kollarının doğmasına neden oldu. Elindeki canavarları kiralayan yahut ödül iştiraki karşılığı yeni kullanıcılara devreden bilhassa gelişmekte olan ülke vatandaşları mevcut. Vakitle yapılan bu yatırımın karşılığı ödül paralarla amorti ediliyor fakat yeni kullanıcı kazanmakta biraz mani teşkil ediyor.

Geliştirici grup oyuna fiyatsız bir seçenek ekleme kararı aldı. Kullanıcılar fiyatsız bir canavar ile oyuna başlayarak deneyimleyebilecek. Bununla birlikte

Fiyatsız canavarın NFT özelliği olmayacak ve ödül paralar kazanamayacak. Yani yeni oyuncuların oyunu tanıması amaçlanıyor. Sonraki periyotta bir ödül mekaniğinin de eklenebileceği belirtiliyor.

Fiyatsız seçeneğin yanında V3 savaş sistemi de oyuna dahil edilecek. Yeni kartlar, güçlendirmeler ve optimizasyonlarla yeni sistemin mevcut sisteme nazaran daha güçlü ve stratejik deneyimler sunacağı tabir ediliyor. Güncelleme en geç Mart ayında sunulmuş olacak.

  • Anasayfa
  • Tanınan Bilim
  • Kripto Para Haberleri
  • Axie Infinity için kıymetli fırsat

About admin

Check Also

NASA, Mars InSight aracına bu yıl veda edecek

NASA'nın Mars InSight aracı, güneş panellerinde biriken toz sebebiyle yakın vakitte kullanım dışı kalacak. Uzay ajansı, biriken tozların ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.