Battlefield 2042 ve FIFA 22, Xbox Game Pass ve EA Play’e gelecek üzere duruyor

Geçtiğimiz günlerde geçtiğimiz yıl çıkış yapan oyun dünyasının en tanınan iki oyunu ile ilgili sevindiren bir söylenti ortaya çıktı. Battlefield 2042 ve FIFA 22, Xbox Game Pass ve EA Play gelebilir.

Battlefield 2042 ve FIFA 22

Geçtiğimiz saatlerde hem Battlefield 2042’nin hem de FIFA 22’nin resmi Xbox mağaza sayfasında EA Play logosu olduğu dikkat çekti. Şimdi resmi bir açıklama yapılmadı lakin büyük bir ihtimalle yakın vakitte yapılacak olan bir duyuru sebebiyle mağaza sayfaları güncellendi. Oyunların EA Play’e gelmesi demek elbette Xbox Game Pass’e de gelmesi manasına geliyor.

Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 resmi olarak duyuruldu

1 gün evvel eklendi

Aslında her iki oyunun da EA Play’e gelmesi şaşırtan değil. FIFA 22’nin PlayStation Plus’a geliyor olması aslında yakında Xbox Game Pass’e de geleceğinin göstergesiydi. Battlefield 2042 için ise söylentiler yılın başında gelmeye başlamıştı. Oyuncu sayısındaki önemli düşüş sebebiyle Electronic Arts oyunu çok evvelden servise eklemeye hazırlanıyor. 

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Battlefield 2042 ve FIFA 22, Xbox Game Pass ve EA Play gelebilir

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.