Battlefield 2042’nin 400’den fazla düzeltme ve geliştirme sunan güncellemesi yolda

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Electronic Arts’ın yaptığı Battlefield 2042’nin sorunlu çıkışı üzerinden yaklaşık 6 ay geçmiş durumda ve oyuncular her geçen gün daha da mutsuz oluyor. Geçtiğimiz saatlerde de DICE’dan az da olsa sevindiren bir haber geldi.

Battlefield 2042 Güncellemesi Yolda

Geçtiğimiz saatlerde DICE‘ın onaylaması üzerine oyunun yeni güncellemesinin yolda olduğu öğrenildi. Yeni güncelleme 400’den fazla geliştirme ve düzeltme sunacak. Ne yazık ki ayrıntılar şimdi aşikâr değil lakin birkaç gün içerisinde ayrıntılar da gelecektir. Net bir tarih de şu an için aşikâr değil lakin büyük bir ihtimalle önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak.

Battlefield 2042’nin oyuncu kaybı devam ediyor

3 gün evvel eklendi

Yeni güncelleme oyunun içerik sorunlarını büyük bir ihtimalle çözemeyecek lakin yeniden de hoş bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun eş vakitli oyuncu sayısı geçtiğimiz günlerde 1000’in altına düşmüştü ve bu da bir Battlefield oyunu için kabul edilemeyecek bir istatistik. EA, oyuncuları kazanmak istiyorsa biraz daha farklı adımlar atmak zorunda kalabilir.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Battlefield 2042’ye büyük bir güncelleme geliyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.