Battlefield 2042’nin oyuncu kaybı devam ediyor: Eş vakitli oyuncu sayısı 1000’in altında

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Electronic Arts’ın yaptığı Battlefield 2042’nin çıkışı geçtiğimiz yıl gerçekleşti. Ne yazık ki oyun berbat bir çıkış yaptı ve bunu da EA kabul etti. Oyundaki düşüş süratli bir biçimde devam ediyor.

Oyuncu Sayısı 1000’in Altında

Steam’deki oyuncu istatistiklerini inceleyebildiğimiz SteamDB‘de geçtiğimiz saatlerde enteresan bir durum dikkat çekti. Oyuncu sayısını süratli bir formda kaybeden Battlefield 2042’nin eş vakitli oyuncu sayısı birinci defa 1000’in altına düştü. Bu sabah oyunu oynayan eş vakitli oyuncu sayısı 951’e kadar düştü. Bu kadar büyük ve tanınan bir oyunun böylesine düşüş yaşaması da aslında oyuncuların ne kadar yansılı olduğunu gösteriyor.

eFootball’un tam sürümünden 85 dakikalık oynanış görüntüsü geldi

2 gün evvel eklendi

Battlefield 2042 birinci günlerinde 100.000’in üzerinde eş vakitli oyuncu sayısını geçerek aslında hoş bir başlangıç yapmıştı lakin dediğimiz üzere oyundaki problemler sebebiyle oyuncular oyunu süratle bırakmaya başladı. EA’nin bu durumu düzeltmek için bir şeyler yapacağı söyleniyordu fakat hala net bir atılım yapılmış değil.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Battlefield 2042’nin oyuncu kaybı devam ediyor

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.