Battlefield 2042’nin para iadesi için başlatılan imza kampanyasında 190.000’e ulaşıldı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Electronic Arts’ın yaptığı Battlefield 2042’nin çıkışı geçtiğimiz yıl gerçekleşti. Ne yazık ki oyun makûs bir çıkış yaptı ve bunu da EA kabul etti. Oyuncular da bir imza kampanyası başlattı.

Kampanyada 200.000’e Yaklaşıldı

Geçtiğimiz günlerde oyuncular Battlefield 2042’nin makûs çıkışının akabinde EA para iadesi başlatsın diye bir imza kampanyası başlatıldı. İmza kampanyasının başlatılmasıyla da imza sayısında önemli bir artış oldu ve kısa müddette 50.000 imzayı geçti. Akabinde da birkaç gün içerisinde süratle yükselerek 190.000’e kadar ulaştı. 200.000’e ulaşması da yakın bir vakitte gerçekleşecek üzere duruyor. İmza kampanyası sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Horizon Forbidden West’in inceleme puanları geldi

2 sa. evvel eklendi

Bildiğiniz üzere Electronic Arts, geçtiğimiz haftalarda yaptığı bir toplantıda oyunun problemli çıkışının sorumluluğunu üstlenmişti. Bu hususta ne üzere ataklar yapılacak şu an için bilinmiyor lakin söylentiler oyunun F2P, yani oynaması fiyatsız bir oyun olacağı istikametinde. Bunu da bize vakit gösterecek diyebiliriz.

  • Anasayfa
  • Yazılım
  • Oyunlar Haberleri
  • Battlefiled 2042 için başlatılan imza kampanyasına büyük iştirak

About admin

Check Also

Epic Games’te Mega İndirim periyodu başladı: İndirim kuponu döndü

Epic Games'te yeni indirim devri başladı. Mega İndirim Mayıs 2022 ismi ile başlayan indirimlerle birlikte kuponlar da geri döndü. Epic ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.